Navštivte nás na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2014

29.9. - 3.10. 2014 | Pavilon P, stánek č. 105

Dovolte, abychom vás pozvali na naši expozici na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 2014. Letos jsme se rozhodli připravit vám ukázku toho nejlepšího, co frézování nabízí – kombinaci technologie iMachining na skvělém CNC obráběcím centru Hermle C400U. Budeme obrábět naživo s přenosem obrazu na velkou obrazovku, takže budete moci pohodlně zhlédnout obrobení ukázkových dílů od začátku až do konce.
Těší se na vás renomovaní prodejci SolidCAMu a InventorCAMu, spolupracující na jednom stánku pod záštitou distribuční společnosti SolidCAM CZ, s.r.o.:

Naším partnerem je také renomovaná německá společnost Hermle AG, která vám ráda ukáže stroj C 42 U MT na svém stánku číslo č. 43 v pavilonu P.  Společnost Hermle AG je dlouhodobým partnerem SolidCAMu. Stroje Hermle slouží jako testovací stroje ve vývojovém středisku SolidCAMu a současně SolidCAM a iMachining jsou využívány techniky firmy Hermle AG.

Našimi dalšími partnery jsou:

Společnost Gühring, s.r.o., která dodala nástrojové vybavení pro tento veletrh a dlouhodobě spolupracuje se společností SolidCAM CZ, s.r.o.

Západočeská univerzita v Plzni, která se podílela na přípravě obráběných dílů pro tento veletrh.

Za všechny zúčastněné prodejce a partnery vás co nejsrdečněji zvu k návštěvě letošního veletrhu MSV 2014 v Brně!

Ivan Cimr

Výkonný ředitel SolidCAM CZ, s.r.o.