Jedinečný Průvodce technologií iMachining

iMachining InventorCAMu má exkluzivní patentovaný Průvodce technologií iMachining, který automaticky počítá pro dráhu nástroje iMachining řezné podmínky.

Tento jedinečný Průvodce technologií poskytuje optimální řezné podmínky s ohledem na dráhu nástroje, materiál nástroje a polotovaru a specifikace CNC stroje.

InventorCAM s iMachiningem je jediný CAM systém, ve kterém nemusíte odhadovat definici řezných podmínek, protože poskytuje optimální hodnoty řezných podmínek automaticky.

 

 

Průvodce iMachining + dráha nástroje iMachining = dokonalé řešení!

  • V průmyslu první a jediný správný Průvodce, který tvoří automaticky optimalizované řezné podmínky, hloubku a šířku řezů
  • Průvodce technologií iMachining používá pro výpočet optimálních řezných podmínek vlastnosti CNC stroje, materiálu nástroje a polotovaru a specifikace stroje
  • Pomocí technologie "Řízeného bočního kroku" zajišťuje dráha nástroje iMachining to, že jsou řezné podmínky nastavené průvodce přísně dodržovány.
  • "Posuvník Intenzita zatížení" umožňuje uživateli výběr z 8 volitelných stupňů pro automatické nastavení "skutečného" upnutí, držení nástroje a stavu stroje. Tento "Posuvník Intenzity zatížení" usnadňuje překonání standardních problémů s tuhostí vřetene, tuhostí upnutí a nadměrného vyložení nástroje

..I have yet to see a CAM program that has very good speeds and feeds built in with the possible exception of SolidCAM’s iMachining"

iMachining paid for itself within 2 months -..I really should not even recommend iMachining because then my competitors also get it,...but iMachining is just great"

original cycle time in Inconel was 1 hour 15 min - after iMachining we got his cycle down to 3 min 15 sec (96% saving!!!)