Proč jsou uživatelé nadšení? Z jedinečných vlastností dráhy nástroje iMachining:

Morfující spirály – Na rozdíl od jednoduché spirální dráhy nástroje využívá iMachining pokročilé morfující spirály, která postupně sleduje geometrii obráběného prvku a maximalizuje tak čas záběru nástroje.

Oběhy – Ostrovy jsou oddělovány a velké oblasti jsou rozdělovány pomocí patentované technologie oběhů iMachining, tím se maximalizuje spirální obrábění a minimalizuje se přeskakování nástroje uvnitř kapes.

Žádné zbytečné pohyby – Všechny dráhy nástroje odebírají polotovar a nikdy neobrábějí na prázdno. Od počátečního nájezdu až k poslednímu řezu dynamicky aktualizovaný polotovar zajišťuje, že každá dráha nástroje obrábí materiál. V obráběné hloubce se používá "Chytré přepolohování" a nástroj se tak pohybuje z jednoho řezu do druhého a přejíždí se jen absolutně nezbytně.

..customer was using another CAM system & desperately looking for reduction in machining time with safe toolpath

...tool looked nearly like new after about 2 hours of roughing! Now they like to update their system to iMachining 2D and 3D

"Počkat si na iMachining stálo za to. Provedl jsem obrábění které klasicky trvalo 9.5 hodiny, ale s iMachining jsme tento čas zkrátili na polovinu. Výsledkem je více peněz pro dílnu."

David Ramsey

Southern Machine, USA