SolidCAM s revolučním iMachining vede v integraci CAM

Založen roku 1984

Dr Emil Somekh, Founder and Managing Director, SolidCAM

InventorCAM je produkt SolidCAMu, který je hladce integrován do Inventoru.

Založil jej Dr. Emil Somekh, SolidCAM má již více než 30 let zkušeností ve vývoji aplikací a CAM.

Strategie integrace SolidCAMu do významných mainstreamových 3D CAD systémů, Inventor a SOLIDWORKS vytvořila hlavní růst SolidCAMu a ustanovila SolidCAM předním integrovaným CAM systémem.

InventorCAM je certifikovaným produktem Autodesku a poskytuje hladkou integraci v jednom okně a plnou asociativitu s modelem Inventoru.

SolidCAM má od SOLIDWORKS zlatý produktový certifikát od roku 2003 a poskytuje hladkou integraci v jednom okně a plnou asociativitu s modelem SolidWorks.

SolidCAM má pevný růst a byl označen CIMdata jako nejrychleji rostoucí prodejce CAM na světě, 5 krát za posledních 8 let.

Naše výhody

 

Naši prodejci a síť podpory

Kromě celosvětové možnosti přímého prodeje a týmů podpory od našich mezinárodních poboček SolidCAMu máme také celosvětovou síť distributorů CAM v 50 zemích, kteří poskytují tu nejlepší technickou podporu a úpravu postprocesorů.

Náš úspěch - Produkty a strategie, které skutečně splní to, co slibují, bez kompromisů

  • Nejvyšší dosažitelná úroveň integrace v Inventoru i SOLIDWORKS, umožňující CAM programátorům používat CAD systém, který už důvěrně znají, k programování svých CNC strojů.
  • Skutečná provázanost s konstrukčním modelem, s automatickou úpravou dráhy nástroje při změně modelu.
  • Odpadá nutnost importování souborů
  • Vybavujeme naše uživatele těmi nejlepšími a nejvýkonějšími nástroji CAM k programování jejich vlastními způsoby a nikdy nepředpokládáme, že umíme programovat obrobky lépe než oni sami.
  • Xpress - SolidCAM vyvinul inovativní balíček produktů SolidCAM Xpress a InventorCAM Xpress, které poskytují skvělý způsob jak začít s InventorCAMem a SolidCAMem.
  • iMachining - tato přelomová technologie tvorby dráhy nástroje konečně naplňuje sliby inteligentních drah nástroje, které může používat kdokoliv, s jakýmkoliv vybavením pro zásadní urychlení času obrábění a snížení opotřebení stroje i jednotlivých nástrojů. Na rozdíl od jiných systémů,které nechávají uživatele hádat, iMachining přichází s modulem Průvodce technologií, který je uživateli spolehlivým partnerem při nastavování řezných podmínek a dalších parametrů obrábění tak, aby z bylo možné dostat z existujícího vybavení maximum.
  • Naše věrnost prostředí, vzhledu a funkcím SOLIDWORKS a Inventoru zajišťuje, že uživatel bud mít všechny potřebné CAM funkce vždy po ruce a bude je schopen od začátku bez problémů používat.
  • Naše videa Profesora InventorCAMu, poskytují stovky školících videí, které můžete snadno následovat a které jsou zaměřeny na specifické funkce jsou dostupné 24 hodin denně a 365 dní v roce přímo na našich stránkách bez aniž by jste se museli registrovat.